Yhteystiedot

Sivustoa ylläpitävät seuraavat yhteyshenkilöt/moderaattorit ympäri Lappia.
Koulutuksia koskevissa kysymyksissä pyydämme ottamaan yhteyttä koulutuksen tarjoajaan. Muissa asioissa voit ottaa yhteyttä alueesi yhteyshenkilöön.

Veli-Matti Hettula

Tunturi-Lapin Kehitys ry

veli-matti.hettula@tunturilapinkehitys.fi

Puh. +358400415345

Ella-Noora Polvi

Leader Tunturi-Lappi ry

ella-noora.polvi@tunturileader.fi

Puh. +358405790639

Mirva Juntti

Lapin AMK

mirva.juntti@lapinamk.fi

Eija Jussila-Salmi

Business Rovaniemi

eija.jussila-salmi@rovaniemi.fi

Maria Kiviniemi

Yrittäjien Itä-Lappi -hanke

maria.kiviniemi@italappi.fi

Sanna Aikio

Inarin kunta

sanna.aikio@inari.fi

Palvelun tarjoavat: